ЗАКАРПАТСЬКА
ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА
ПАЛАТА


Ваш УСПІХ - наш УСПІХ!
 
На головну   Зворотній зв`язок   Карта сайту  
 
        

Діловий візит до Японії у рамках Конференції з відбудови України у м. Токіо
Комітет з питань економічного розвитку запрошує членів Торгово-промислової палати України та суб’єктів господарювання, які співпрацюють з організацією взяти участь у опитуванні: "Постзаконодавчий контроль у сфері дотримання вимог наявності місцевої складової (локалізації) в публічних закупівлях" та до ЗО грудня 2023 року заповнити відповідну Google форму за посиланням:
ОПИТУВАННЯ постачальників товарів, учасників за процедурами закупівель
https://forms.gle/6iLs4ztFSXniH9KY6
Після оброблення наданої інформації про ефективність реалізації Закону, Комітет планує провести слухання на зазначену тему, у яких зможуть взяти участь учасники опитування.
Детальніше про опитування на сайті Комітету: https://komprompol.rada.gov.ua/news/main_news/75076.html
Український союз промисловців і підприємців (УСПП) висловлює Вам свою повагу та інформує про те, що 27 жовтня 2023 року (п’ятниця) за участі представників Верховної Ради України, центральних органів виконавчої влади, наукових установ, структурованих об’єднань та організацій промисловців, підприємців, роботодавців, галузевих асоціацій виробників будматеріалів, профспілок планується проведення засідання Антикризового штабу стійкості економіки в умовах воєнного стану (далі - АШ), Правління УСПП щодо нагальних потреб забезпечення виробничої потужності промисловості будівельних матеріалів в контексті Плану відновлення України від наслідків війни (Указ Президента України №266/2022).
Засідання проводиться з метою здійснення оцінки виконання попередніх Рішень АШ, зокрема з питань збереження та розвитку потенціалу промисловості будівельних матеріалів в Україні (22 серпня 2023 р.), напрацьованих пропозицій в рамках профільної робочої групи, а також з урахуванням високої актуальності системних нерозв’язаних проблем галузі.
Зокрема, в рамках засідання пропонуються до обговорення питання забезпечення належної якості будівельних матеріалів та виробів, ціноутворення на будівельні матеріали та вироби, використання відходів руйнації при виробництві будматеріалів, отримання ліцензій на видобуток корисних копалин, кадрового забезпечення підприємств галузі тощо.
Засідання в відбудеться в online-форматі (Zoom)
Початок - об 11.00, орієнтована тривалість - до 2,5 годин.
Посилання для приєднання до засідання (ідентифікатор та пароль) буде надіслано на e-mail, вказаний під час попередньої реєстрації, яка здійснюється за посиланням:https://forms.gle/SU9L4Ywj5tmi92zW8
Контакти для отримання довідкової інформації:
e-mail: uspp@uspp.org.ua моб. +38 050 353-33-88
АТ «Оператор ринку» - це державна компанiя, яка працює в сегментi В2В й надае можливiсть українському бiзнесу продати та купити електричну енергiю на ринкових умовах споту. З першого дня роботи демонструє європейськi стандарти роботи, що пiдтверджено сертифiкатами про вiдповiднiсть процесiв у товариствi мiжнародним стандартам якостi ISO. Головна перевага - прозора робота 24/7, оперативнi щоденнi розрахунки мiж тими, хто продав, i тими, хто купив електроенергiю, ринкове цiноутворення, якiсна комунiкацiя та розгорнута аналiтика про роботу ринку «на добу наперед» i внутрiшньодобового ринку.
Новим IT-напрацюванням АТ «Оператор ринку» е RETAIL ENERGY PLATFORМ (REP) - платформа для роздрiбної торгiвлi енергоресурсами. REP - це майданчик, де постачальник пропонує свої умови та цiну постачання електроенергi:i, а споживач може знайти для себе вигiдну пропозицiю або запропонувати свої умови спiвпрацi. Також володiють експертизою щодо функцiонування ринку електричної енергiї України, якою готовi подiлитися з українським бiзнесом.
Захiд вiдбудеться 27 жовтня 2023 року об 11.00.
У разi зацiкавленостi, запрошуемо Вас та представникiв бiзнесу регiону-членiв Палати взяти участь у зазначеному вебiнарi.
Долучитися до заходу можна за посиланням, яке отримаете на e-mail адресу, заповнивши реестрацiйну форму https://www.oree.com.ua/index.php.
Проведення міжнародного Саміту м. Стамбул, Туреччина.
Назва саміту: BATTERY TECHNOLOGIES SUMMIT 2023
Тема саміту: технологічні розробки, виробництво та перспективи акумуляторної екосистеми
Дата та місце проведення саміту: 22 - 23 листопада 2023 року, м. Стамбул, Конгрес-центр Bilişim Vadisi, Gebze
Офіційний сайт організаторів: https://www.battery-technologies-summit.com/en
Запрошуємо всіх бажаючих відвідати вищезазначений саміт на загальних засадах.

З повагою,
Офіс Торгового Аташе
Генерального Консульства Туреччини в Одесі
Торгово-промислова палата України спільно з Франко-українською торгово-промисловою палатою (CCIUF) та Посольством Французької Республіки в Україні запрошують представників українського бізнесу приєднатися до круглого столу з французькими компаніями.
Дата: 30 жовтня 2023 року
Час: 16:00-18:00
Формат: офлайн
Франко-українська торгово-промислова палата є об'єднанням понад 140 французьких та українських компаній, які спільно працюють над розвитком торговельних відносин між Україною та Францією. Її місія полягає в сприянні обміну товарами та послугами, підтримці інвестиційних проєктів та зміцненні бізнес-співпраці між французькими та українськими компаніями.
Компанії-члени французької делегації:
• Stolz/Groupe Desmet (Зберігання та переробка олійних і зернових культур)
• Bollore Logistics (логістика)
• Memorist Heritage/Group Mobilitas (диджиталізація культурної спадщини)
• ODDo-BHF (інвестиційний фонд, банк)
• BED Ingenierie (дизайн та інжиніринг)
• Tech Trend (інжиніринг та архітектура)
• Naxco (логістика)
• Saint Gobain (вироблення будівельних матеріалів)
• Ukrsibbank / BNP Paribas (банк)
• Credit Agricole (банк).
У рамках круглого столу можливі В2В-переговори між українськими та французькими компаніями відповідно до профілів та ділових інтересів учасників з обох сторін.
Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/g1hLbLDjSrjdXsXy7
Зустріч відбудеться в приміщенні ТПП України, попередня реєстрація обов’язкова.
Для отримання додаткової інформації звертайтесь до Дирекції міжнародного співробітництва Торгово-промислової палати України:   Валерія Забашта (+38 050 366 49 97; zva-zed@ucci.org.ua); Дар’я Данік (+38 097 400 41 00; ddv-ier@ucci.or.ua).
7-8 листопада 2023 року у ВЦ «АККО Iнтернейшнл» ( Киiїв, Проспект Берестейський 40-Б) зберуться стейкхолдери відновлення інфраструктури - вітчизняні та міжнародні компанії, представники законодавчоiї та виконавчоiї влади, фонди та фiнансовi iнституцiiї й експертне середовище.
Робота виставки передбачає дводенну роботу експозицiїї, тематичнi форуми вiд органiзаторiв та семiнари вiд партнерiв.
Тематичнi напрямки:
1. Демонтаж. Очищения територiй. Управлiння вiдходами вiд руйнувань.
2. Енергозберiгаючi технологiї. Альтернативна енергетика. Гарантоване електроживлення.
• 07.11.2023 Форум управлiння вiдходами вiд руйнувань
• 08.11.2023 Форум енергоефективних рiшень
Подробиui на caйтi:https://https://expo.technopolygon.com/
Додаткова iнформаuiя за телефоном: Оксана Гагiна +38 (067) 375-76-37.
Шановні колеги, ТПП України запрошує представників українського бізнесу взяти участь у діловому візиті в м. Белград, Сербія з 16 по 18 листопада   2023 року.
Програмою візиту передбачено проведення українсько-сербського бізнес-форуму, зустрічей у форматі В2В і обговорення практичних питань двостороннього співробітництва в торговельно-економічній сфері.
Співорганізаторами заходу виступають ТПП України, ТПП Сербії, Депутатською групою Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Сербією та Посольством України в Республіці Сербія.
Участь у бізнес-місії дозволить представникам українського бізнесу встановити прямі ділові контакти, налагодити взаємовигідні коопераційні зв’язки, отримати актуальну інформацію про ситуацію на цікавому для них ринку.    
Особливий інтерес для сербської сторони становлять представники таких секторів як:
·         АПК;
·         переробка сільськогосподарської продукції;
·         енергетика;
·         машинобудування;
·         харчова (зокрема, бакалія та питна вода);
·         компанії залучені до охоронного бізнесу.
У вартість включено:
·             логістику;
·             проживання;
·             ділова програма;
·             двосторонній бізнес-форум;
·             організація В2В зустрічей;
·             страховка.
Форма реєстрації: https://forms.gle/yUAZSFiqRc4gFVL7A

За детальною інформацією щодо умов та вартості участі звертайтеся до Дирекції міжнародного співробітництва ТПП України:  
Валерія Забашта (+380503664997; zva-zed@ucci.org.ua);
Андрій Голято   (+380676629656, a.v.goliato@gmail.com);
Дар’я Данік (+380974004100), ddv-ier@ucci.org.ua).
Навчально-практичний семінар перекладачів та філологів словакістів і богемістів Закарпаття.
    Щорічно вересень місяць в Україні це символ початку навчального року коли в школах, середніх-спеціальних та вищих навчальних закладах країни розпочинається учбовий процес.
    Навчальний центр Закарпатської торгово-промислової палати також відзначив початком нових напрямків роботи і зокрема, в першій декаді вересня поточного року на його базі   відбувся навчально-практичний семінар для перекладачів, філологів словакістів та богемістів, який був присвячений актуальним питанням теорії та практики перекладу.
Повідомляємо, що 10-12 жовтня в Гданську відбудеться міжнародно-морська виставка – конференція BALTEXPO – Балтійський військовий Експо-шоурум (офіційний сайт https://baltexpo.eu/). Зазначений захід проводиться один раз на два роки та є важливим міжнародним заходом у сфері:
➢ портова та морська інфраструктура;
➢ промислове будівництво;
➢ малі та середні підприємства у морській сфері;
➢ проектувальні фірми;
➢ будівництво морських суден та портових доків;
➢ ремонту та комплектування кораблів;
➢ військовий сектор.
          Цього року ця подія відбудеться під патронатом трьох Міністерств: клімату та навколишнього середовища, інфраструктури та оборони. Очікується, що у конференції візьмуть участь понад 250 компаній та 5 тис. відвідувачів (детальна інформація англійською мовою додається).
Консульством досягнуто домовленість з організаторами про участь на безоплатній основі для українських підприємств та організацій, що працюють у одній із згаданих сфер, для яких з цією метою створено український павільйон площею 100 кв. метрів.
Відповідальні особи:
Roland Bielawski – roland.bielawski@mtgsa.com.pl – представник Międzynarodowe Targi Gdańskie S.A. розмовні мови – англійська / польська;
Оксана Пісоцька – oksana.pisotska@mfa.gov.ua, представниця Консульства України в Гданську, розмовні мови – польська, українська.
Організатори заходу поінформували про участь у відкритті цьогорічного Baltexpo Міністра інфраструктури Республіки Польща Марка Гробарчика та запрошують до участі у цьому заході з української сторони Заступника Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Ю.Васькова та Голову Державної служби морського і внутрішнього водного транспорту та судноплавства Є.Ігнатенка.
Доброго дня, звертаємося до вас із Посольства Туреччини у місті Києві та хочемо повідомити про проведення міжнародної виставки у м. Стамбул, Туреччина.
Назва виставки: 13. EYAF EXPO 2023: ACCESSIBILITY FAIR & AWARENESS SUMMIT

Тема виставки: побудова безбар'єрного середовища та представлення новітніх технологічних продуктів для забезпечення безбар'єрності

Дата та місце виставки: 30 листопада - 03 грудня 2023 року, м. Стамбул, Стамбульський виставковий центр

Офіційний сайт організаторів: https://eyafexpo.com/?lang=en
Запрошуємо всіх бажаючих відвідати вищезазначену виставку на загальних засадах.
Брошура англійською мовою та запрошення знаходяться у додатку.

З повагою,
Зоряна Костецька
Помічник Торгового Радника
Посольства Туреччини в Україні

Aдреса: Вул. Панаса Мирного, 22, Київ, 01901
Тел.: 00 38 044 377 76 77
E-mail: kiev@ticaret.gov.tr
Торгово-промислова палата України та Рада словацьких експортерів запрошує український бізнес взяти участь у діловій місії до м. Кошице, Словаччина, яка відбудеться 1 - 3 жовтня 2023 року. Це унікальна можливість для розвитку вашого бізнесу та партнерства зі словацькими компаніями.
Програмою візиту передбачено:

●       проведення українсько-словацького бізнес-форуму (разом з партнером — Радою словацьких експортерів, за участі Посольства України в Словаччині та Посла Словаччини в Україн);
●       зустрічі у форматі B2B.
Словацькі компанії є представниками таких сфер економіки як:
●       Виробництво для енергетичного та технічного секторів;
●       Енергетика;
●       Інфраструктура;
●       Сантехніка;
●       HR;
●       Медицина;
●       Перероблення відходів;
●       Агросектор;
●       Виробництво алкогольних напоїв

Докладна інформація про словацькі компанії знаходиться за посиланням нижче:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1J591VHLp_zJN_bZA5WB3QBy1oBnC9d0042lPbUwG2vw/edit?usp=sharing

Посилання на реєстрацію: https://forms.gle/TA3XrYDRnReoJEoP9

За детальною інформацією щодо умов та вартості участі звертайтеся до Дирекції міжнародного співробітництва ТПП України:

Анна Любима (ast-ier@ucci.org.ua;   +380955466509);
Дар’я Данік (ddv-ier@ucci.org.ua; +380974004100).

Приєднуйтеся до нас і відкривайте нові можливості для свого бізнесу разом з Торгово-промисловою палатою України!
Запрошуємо український бізнес на ділову зустріч з представником Торгово-промислової палати України в Панамі – Ніколасом Вукелья!
Дата та час: 7 вересня 2023 року, о 15:00
Місце проведення: м. Київ, гібридний формат
Мова заходу: Англійська (переклад не забезпечується).
Ця зустріч є унікальною можливістю зустрітися з представником панамської бізнес-спільноти – Ніколасом Вукелья, та обговорити актуальні питання співпраці між Україною та Панамою.
Теми для обговорення на зустрічі:
Вплив України на економіку Панами та Латинської Америки.
Панамські товари та послуги, готові до експорту в Україну.
Українські продукти та послуги для ринку Панами та Латинської Америки.
Міграція та податкові пільги для українських компаній, заснованих у вільній комерційній зоні в Панамі.
Інвестиції в Панаму та віза на проживання для українців.
Березень 2024: Павільйон України на конференції та виставці Panama Expocomer 2024.
Січень 2024: програма Global Internship Future Talent (GIFT) для студентів українських університетів, які працюватимуть у Панамі у фінансовому, морському, логістичному та портовому секторах.
Запрошуємо всіх зацікавлених взяти участь у цій важливій події та приєднатися до обговорення актуальних тем. Ваш внесок в обговорення сприятиме розвитку та зміцненню бізнес-відносин між Україною та Панамою.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/7GAGQZJjZX4moqXx5
                                                                            Деталі про фізичну зустріч надійдуть зареєстрованим учасникам на вказану електронну адресу.
Для отримання додаткової інформації звертайтесь до Дирекції міжнародного співробітництва Торгово-промислової палати України:
•     Карина Вольф, +380671122041, kos-ier@ucci.org.ua
•     Дарʼя Данік, +380974004100, ddv-ier@ucci.org.ua
Долучайтеся до нас на цій захоплюючій події, і ми разом рухатимемося до нових можливостей і досягнень у світі бізнесу!
Розпочинайте або розвивайте бізнес разом з національною акселераційною програмою «Власне», отримуйте гранти до 4 000, 10 000 та 25 000 євро на розвиток бізнесу, користуйтеся новою послугою від Дії та дізнайтеся, як залучати інвестиції. Більше інструментів для масштабування власної справи зібрали у щотижневому дайджесті.
Сайт: https://business.diia.gov.ua/
Доброго дня.
Звертаємося до вас із Офісу Торгового Аташе Генерального Консульства Туреччини в Одесі та хочемо повідомити про проведення міжнародної виставки у м. Анкара, Туреччина.
Назва виставки: "IDSL - 1th Interantional   Defence Supply Logistics Exibition 2023"
Тема виставки: представлення сухопутних, військово-морських та авіаційних оборонних систем, а також систем кібербезпеки та захисту.
Мета виставки: об’єднання лідерів секторів оборони та безпеки, виробників та дистриб’юторів, покупців та продавців, міжнародних керівників та професіоналів з усього світу.
Дата та місце виставки: 05 червня - 08 червня 2024 року, м. Анкара, THK Etimeşgut Türkkuşu Tesisleri
Офіційний сайт організаторів: https://www.idslfair.com/en/
У додатку міститься інформація англійською мовою.
Запрошуємо всіх бажаючих відвідати вищезазначену виставку на загальних засадах.
З повагою,
Офіс Торгового Аташе
Генерального Консульства Туреччини в Одесі
Доброго дня.
Звертаємося до вас із Посольства Туреччини в Україні та хочемо повідомити про проведення Торговельної Місії в рамках виставки халяльних продуктів (продукти харчування, косметичні засоби, фінанси, медіа, туризм) "Helal Expo Fair 2023" (https://helalexpo.com.tr/en/home/), яка відбудеться в Стамбулі 23-26 листопада 2023 року.
Програма Торговельної Місії передбачає проведення двосторонніх зустрічей з турецькими виробниками/експортерами відповідної продукції та відвідування виставки за кошти організаторів.
Програма проведення Торгівельної Місії (у додатку) розрахована   на 4 дні, а саме :

1. день – прибуття до Туреччини, поселення у готелі
2. день – проведення двосторонніх зустрічей з турецькими підприємцями/ відвідування виставки
3. день – проведення двосторонніх зустрічей з турецькими підприємцями/ відвідування виставки
4. день – повернення до України
Витрати на проживання у готелі, сніданок забезпечує турецька сторона, витрати на дорогу (переліт Україна-Туреччина-Україна) оплачуються безпосередньо представниками українських компаній, що прибудуть до Туреччини.
До участі у програмі запрошується представники підприємств України бажано зі знанням англійської мови (німецької чи французької), вповноважених ухвалювати рішення щодо операцій із закупівлі/імпорту товарів.
Для участі у зазначеній Програмі представникам українських компаній необхідно заповнити онлайн-форму, що знаходиться за посиланням: https://delegations.tim.org.tr/helal-expo
Звертаємо вашу увагу на те, що кінцева дата онлайн реєстрації - 03 листопада 2023 року.
Остаточне рішення щодо включення українських представників підприємств до складу торговельної місії з покриттям витрат по перебуванню в Туреччині приймає турецька сторона.
17 серпня 2023 року о 12:00 в ТПП України (к. 405, 4-ий поверх) відбудеться робоча зустріч з британською делегацією та друге засідання української частини Українсько-Британської ділової ради (УЧУБДР).
Під час зустрічібуде обговорення актуальних питань щодо бізнес-співробітництва між Україною та Великою Британією, залучення українського бізнесу та неурядових організацій до проведення двосторонніх та багатосторонніх форумів за участі української та британської сторін, проведення наступної міжнародної конференції Ukraine Recovery Conference.
У рамках засідання УЧУБДР будуть обговорені основні заходи з активізації та поглиблення ділових відносин між Україною та Великобританією (економічні саміти, бізнес-форуми, ділові місії, дослідження ринків, пошук партнерів тощо).
Головною метоюдіяльності Українсько-Британської ділової ради є:
•     сприяння розвитку українсько-британських ділових і торговельно-економічних зв’язків;
•     диверсифікація структури та збільшення обсягів товарообігу між двома країнами;
•     пошук і втілення оптимальних моделей та форм ділового співробітництва;
•     налагодження двосторонньої виробничо-технічної та інноваційно-інвестиційної кооперації;
•     створення сприятливих умов для спільної взаємовигідної виробничої, торговельної, транспортної, будівельної, фінансово-кредитної, страхової, науково-дослідної та інших видів діяльності;
•     сприяння створенню спільних підприємств у різних галузях економіки, інвестиційних фондів, торгових компаній, відкриттю філій і представництв діючих суб'єктів господарювання, а також всебічний розвиток усіх видів підприємництва, не заборонених законодавством України та Великобританії;
•     підтримка різних форм двостороннього ділового, освітнього, наукового, культурного і туристичного обміну між Україною та Британією.
Мова зустрічі - англійська.

Запрошуємо взяти участь!

Анна Любима / Anna Liubyma
Директор Департаменту міжнародного співробітництва / Director of International Cooperation Dept.
Торгово-промислової палати України / The Ukrainian Chamber of Commerce and Industry
tel.: +38 044 461 98 08 /+380955466509 (Viber, WhatsApp, WeChat, Telegram)
email: ast-ier@ucci.org.ua / dept.ier@gmail.com
Шановні пані та панове!

Запрошуємо вас на наш вебінар "Стратегічна сесія у війну. Як планувати, аби сфокусувати команду на результат?". Окрім цінної інформації від нашого експерта, на вебінарі вас будуть очікувати також подарунки та сертифікати, тому поспішайте зареєструватися.

Тези вебінару:
- Як робити плани, що мотивують команду, під час війни?
- Ціна відсутності стратсесій зараз.
- Уникай цих 12 помилок при організації стратсесії.
- Розклад, локація, склад учасників.
- Фасилітатор чи модератор: в яких випадках брати, якого, де, ціни.
- Як залучити команду у відвертий брейншторм?
- Авокадо та вихухоль.
- Наочна картина минулого в цифрах.
- Конкурентний аналіз.
- Горизонт планування.
- Тактична сесія на півроку.
- Вправа "Наші дії після Перемоги".
- Як генерувати ідеї, залишаючись у таймінгу?
- Перший день - заборона заперечень. Другий день - есенціалізм.
- Гейміфікація для ефективності стратегічної сесії.

Дата: 8 серпня
Час: 11:00
Формат участі: onlinе

Спікери:
Дмитро Михайленко, керуючий партнер Crowe Mikhailenko.
Олексій Самульов, партнер HR практики Crowe Mikhailenko.

Посилання на реєстрацію: https://link.mikhailenko.com.ua/stratemail

З повагою,
команда Crowe Mikhailenko
+38 063 466 8242
Marketing_crowe_legal@crowe.com.ua
Шановні підприємці!
ТПП України запрошуємо вас на тренінг в рамках проекту DHL GoTrade.
Програма GoTrade спрямована на підтримку міжнародної торгівлі та сталого економічного зростання шляхом збільшення кількості МСБ, які займаються експортною діяльністю.
Програма складається з 13 модулів, що охоплюють питання логістики, проходження митного контролю, технічного файлу, електронної комерції (ecommerce).
Модуль буде корисним для підприємців які:
• займаються   продажем товарів;
• мають плани або вже розпочали експортну діяльність;
• використовують соціальні медіа для продажу своєї продукції або мають свій інтернет-магазин із можливістю цифрових платежів;
• шукають нові логістичні шляхи та нові ринки збуту
Навчання триває 13 тижнів та   проводиться англійською мовою сертифікованими тренерами DHL.

За домовленістю сторін тренінги проводитимуться на безоплатній основі.

Дата 09.08
Час 09:00

Реєстрація-   https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=-P6ZzdMcKkqb3xVTEYHWXtMN4xGOfRFBrxc%2045wfdVYZUMTdSN0U3UVdaMENEUlYwVUJOWTFPUElBRC4u

Посилання на підключення:

https://dpdhl.zoom.us/j/92293285213?pwd=b1ZjenZ1TjZMa1l1cG05Y3dhSFpzZz09

Ідентифікатор зустрічі: 922 9328 5213
Пароль: GoTrade
Реєстрація на тренінг є обов’язковою.
Доброго дня!

Щодо пільгових умов участі для українських експонентів у Міжнародній виставці бізнес-технологій «RIGA COMM 2023» (05 – 06 жовтня 2023р., м. Рига)
Доброго дня!

Щодо пільгових умов участі для українських експонентів у Міжнародній косметичній виставці «Baltic Beauty 2023» (03 – 05 листопада 2023р., м. Рига)

 Назад    1     2     3     4     5    ...    284    Вперед 


 
Наша адреса :

88015, м. Ужгород,
вул. Грушевського, 62
тел. (0312) 66-94-50, 66-94-55.
тел./факс (0312) 66-94-60, 66-94-74
E-mail:
   
Інвестиційні проекти  
Інтернет-виставка  
Як стати членом ТПП ?  
Контакти  
 
© ZTTP. All Rights Reserved.      Created by: CrafIT.com
Відвідувачів: сьогодні - 360 всього - 1794464