ЗАКАРПАТСЬКА
ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА
ПАЛАТА


Ваш УСПІХ - наш УСПІХ!
 
На головну   Зворотній зв`язок   Карта сайту  
 
        
      Переваги членства у Палаті
      Відповідно до Закону України «Про торгово-промислові палати в Україні» (ст. 13), члени регіональних торгово-промислових палат одночасно є членами Торгово-промислової палати України.
    При реєстрації підприємство-член Закарпатської ТПП отримує Свідоцтво члена торгово-промислової палати – документ, що підтверджує високий статус підприємства як добропорядного та надійного бізнес-партнера.
    Зокрема, підприємства-члени Закарпатської ТПП вносяться до Недержавного реєстру вітчизняних підприємств, фінансовий стан яких свідчить про їх надійність як партнерів у підприємницькій діяльності в Україні та за її межами.

    Сплативши щорічний членський внесок відповідно до організаційної форми, підприємство-член Закарпатської ТПП в рахунок членського внеску отримує ряд послуг, а саме:

1. Внесення інформації про підприємство до друкованої та електронної бази членів Торгово-промислової палати України, до бази членів Закарпатської ТПП.
2. Розміщення комерційних пропозицій на сайті Закарпатської ТПП, в базах даних комерційних пропозицій закордонних партнерів Закарпатської ТПП.
3. Розміщення консолідованої інформації та ілюстраційних матеріалів підприємства в доступній та зручній формі презентації у розділі «Інтернет-виставка» сайту Закарпатської ТПП.
4. Розміщення інформації про інвестиційні проекти підприємства у розділі «Каталог інвестиційних проектів» сайту Закарпатської ТПП.
5. Розміщення інформаційних матеріалів підприємства на стенді Закарпатської ТПП.
6. Консультації щодо питань, які входять у сферу діяльності Закарпатської ТПП, у т.ч. усні консультації з питань маркетингу ЗЕД, прийому імпортних вантажів, митного оформлення, експертизи та сертифікації продукції, охорони інтелектуальної власності, господарського та міжнародного права та ін.
7. Запрошення до участі в засіданнях комітетів базових галузей промисловості, малого та середнього бізнесу, що діють при Закарпатській ТПП, з метою обговорення проблемних питань господарювання, визначення шляхів їх вирішення , в т.ч. за допомогою лобіювання інтересів підприємців в органах державної влади та на міжнародному рівні.
8. Оперативне інформування про заходи, що проводяться Закарпатською ТПП та за її підтримки, Торгово-промисловою палатою України, а саме: бізнес-зустрічі, семінари, конференції, презентації, виставкові заходи, економічні місії тощо.
9. Розсилка електронних каталогів комерційних пропозицій зарубіжних та українських компаній.

    Зокрема, підприємства-члени користуються системою знижок, що діє на широкий спектр послуг, який надається Закарпатською ТПП, у т.ч.:

- експертиза кількості і якості товарів, оформлення експертного висновку;
- надання консультацій стосовно проведення експертиз, сертифікації, митного оформлення, надання цінової інформації;
- експертна оцінка рухомого та нерухомого майна, цілісних майнових комплексів, нематеріальних активів, прав на інтелектуалу власність, літальних апаратів, судноплавних засобів, автотранспортних засобів, обладнання і т.д.;
- виконання перекладу документів більш ніж на 40 іноземних мов, проведення експертизи перекладу на відповідність оригіналу та завірення їх, надання інших послуг перекладача (усний, синхронний переклад тощо);
- надання послуг медіаторів у процесі переговорів щодо врегулювання спорів та розв’язання конфліктів;
- послуги постійно діючого арбітражного та третейського судів, арбітражного керуючого, підготовка матеріалів до розгляду та захист інтересів в МКАС та Морській арбітражній комісії при ТПП України, опрацювання документів для підтвердження настання форс-мажорних обставин, а також інших юридичних послуг з підготовки пакетів документів для реєстрації/ліквідації суб’єктів господарювання тощо;
- присвоєння товарам штрихових кодів та оформлення документації для вступу в члени Асоціації товарної нумерації України «GS1 Україна»;
- реєстрація торгової марки, отримання патенту на промисловий зразок, оформлення сертифікатів відповідності та їх реєстрація у системі сертифікації “CERTEX”, сертифікація технічних умов, сертифікація якості по системі ISO;
- проведення навчання з питань державних закупівель, навчальних курсів з іноземних мов, курсів для бухгалтерів, фінансистів, маркетологів, спеціалістів у сфері зовнішньоекономічної діяльності, залучення інвестицій, захисту інтелектуальної власності, екології, енергозбереження, тощо;
- організації спеціалізованих навчальних заходів, курсів підвищення кваліфікації на замовлення підприємств-членів Закарпатської ТПП.

    За консультацією з питань членства звертайтесь до фахівців Закарпатської   ТПП, а також до начальника оргвідділу, спеціаліста по роботі з членами палати Юсипович Ольги Василівни, тел. +380-312-66-94-59 (e-mail: yuol@tpp.uzhgorod.ua).
 
Наша адреса :

88015, м. Ужгород,
вул. Грушевського, 62
тел. (0312) 66-94-50, 66-94-55.
тел./факс (0312) 66-94-60, 66-94-74
E-mail:
   
Інвестиційні проекти  
Інтернет-виставка  
Як стати членом ТПП ?  
Контакти  
 
© ZTTP. All Rights Reserved.      Created by: CrafIT.com
Відвідувачів: сьогодні - 143 всього - 1786982