ЗАКАРПАТСЬКА
ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА
ПАЛАТА


Ваш УСПІХ - наш УСПІХ!
 
На головну   Зворотній зв`язок   Карта сайту  
 
        
 
В березні 2023 року Міністерство економіки України презентувало достатньо амбітний План відновлення України від наслідків війни до 2032 року. Досягнення його цілей та економічних показників багато в чому залежить від міцного людського капіталу. Сьогодні, коли війна ще триває, багато людей служать у збройних силах України, а мігранти не поспішають повертатися з інших країн, важливим джерелом робочої сили в Україні мають стати жінки.
У зв’язку з цим Міжнародна організація праці (МОП) розпочала в Україні новий проєкт «Забезпечення участі жінок у ринку праці через розширення послуг із дошкільної освіти й догляду за дітьми».
Серед іншого, проєкт сприятиме розробленню та пілотуванню гнучких та доступних моделей закладів із дошкільної освіти й догляду за дітьми; ухваленню змін до законодавства та формалізації діяльності індивідуальних нянь відповідно до міжнародних та європейських трудових норм; залучення жінок до ринку праці у середньостроковій перспективі та у період післявоєнного відновлення; зміцнення економічної спроможності жінок, особливо матерів малих дітей.
Одним із ключових напрямків проєкту є організація можливості догляду за дітьми за місцем роботи одного з батьків в разі нестачі місць у державних/приватних дитячих садках в певному населеному пункті та з метою підвищення продуктивності і лояльності працівників.
- Компанія (підприємство, установа) організує дитячий простір/центр/кімнату/клуб, що не вимагає спеціального ліцензування, як у випадку повноцінного дитячого садка.
- Дитячий простір/центр/кімната/клуб можуть розміщуватись в приміщенні компанії (підприємства, установи) або у приміщенні, наближеному до нього. Основні вимоги: наявність базових комунікацій та доступ до укриття/бомбосховища.
- Для облаштування приміщення МОП надає грант в розмірі до 25 000 ам. дол. та допомагає із забезпеченням будівельних матеріалів.
- Харчування дітей може здійснюватись в їдальні компанії (підприємства, установи) або шляхом замовлення послуг кейтерінгу. Харчування може фінансуватись із бюджету компанії (установи) або батьками.
- Вихователь/інструктор для дітей може фінансуватись із бюджету компанії (підприємства, установи) або батьками. За потреби МОП надає сприяння у пошуку дитячого вихователя/інструктора з педагогічною освітою, а також у складанні денної програми дитячих активностей для всіх вікових категорій.
- Проєктом МОП вітається створення дитячих просторів/центрів/кімнат/клубів на основі державно-приватного партнерства.

В Україні вже були реалізовані проєкти створення можливостей догляду за дітьми за місцем роботи батьків, зокрема, в компаніях Астарта, Нафтогаз України, МХП, Sense Bank, які готові поділитися досвідом.

Запрошуємо взяти участь у реалізації подібного проєкту і в разі зацікавленості просимо заповнити анкету за посиланням
https://forms.gle/HBB5f3rKKNSAyWXG8

Контактна інформація:
м.т. +380503533402, e-mail: ved3@uspp.org.ua .
Контактна особа: Куцева Світлана Геннадіївна.
 
Наша адреса :

88015, м. Ужгород,
вул. Грушевського, 62
тел. (0312) 66-94-50, 66-94-55.
тел./факс (0312) 66-94-60, 66-94-74
E-mail:
   
Інвестиційні проекти  
Інтернет-виставка  
Як стати членом ТПП ?  
Контакти  
 
© ZTTP. All Rights Reserved.      Created by: CrafIT.com
Відвідувачів: сьогодні - 287 всього - 1794754