ЗАКАРПАТСЬКА
ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА
ПАЛАТА


Ваш УСПІХ - наш УСПІХ!
 
На головну   Зворотній зв`язок   Карта сайту  
 
        
  Україна в міжнародній торгівлі після вступу до ВТО
    В рамках програми SlovakAid, фінансованої Міністерством закордонних справ Словацької Республіки, Закарпатська торгово-промислова палата разом із торгово-промисловою палатою Словаччини задіяні в проекті «Україна в міжнародній торгівлі після вступу до ВТО»
    В рамках даного проекту передбачено проведення ряду заходів, спрямованих на інформування та передачу досвіду Словаччини про можливості системи АТА для працівників системи торгово-промислових палат України, підприємств – потенційних користувачів АТА карнетів.
    26-27 січня 2010 року в м.Ужгороді відбувся семінар-тренінг для працівників торгово-промислових палат України за участю провідних фахівців з питань оформлення та видачі АТА карнетів ТПП Словацької Республіки.
    Одночасно було організовано ділову зустріч для представників ділових кіл України та Словацької Республіки.
    21-24 червня 2010 року Закарпатською ТПП організовано поїздку українських підприємців до Словацької Республіки, де зокрема, відбулися ділові зустрічі українських та словацьких підприємців у мм.Тренчин, Нітра та Кошице. Також у м.Тренчин пройшов наступний семінар-тренінг для працівників українських торгово-промислових палат.
    Більш детальну інформацію по проекту можна отримати на сайті Тренчинської ТПП, а   стосовно оформлення та видачі АТА карнетів в Україні інформацію можна отримати тут.
 
Наша адреса :

88015, м. Ужгород,
вул. Грушевського, 62
тел. (0312) 66-94-50, 66-94-55.
тел./факс (0312) 66-94-60, 66-94-74
E-mail:
   
Інвестиційні проекти  
Інтернет-виставка  
Як стати членом ТПП ?  
Контакти  
 
© ZTTP. All Rights Reserved.      Created by: CrafIT.com
Відвідувачів: сьогодні - 292 всього - 1794759