ЗАКАРПАТСЬКА
ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА
ПАЛАТА


Ваш УСПІХ - наш УСПІХ!
 
На головну   Зворотній зв`язок   Карта сайту  
 
        
 
 
    Представники підприємств, приватні підприємці, що працюють у деревообробній промисловості, а також у сферах професійної діяльності, пов'язаних з охороною лісів, турботою про них, збереженням лісових багатств країни, з'їхалися 22–23 березня до Ужгорода на "Міжнародні контактні дні", організовані Закарпатською торгово-промисловою палатою.
    Міжнародний палатівський захід, що наразі відзначає своє 20-річчя, є професійною площадкою, де лісівники, виробники лісопродукції та її покупці, інвестори можуть сформувати спільне бачення актуальних проблем, виробити ефективні напрями співробітництва задля сприяння розвитку міжгалузевих, міжрегіональних зв’язків у лісопромисловому комплексі.
    Ювілейний ужгородський бізнес-форум обрали місцем зустрічі з потенційними партнерами ділові люди з Австрії, Румунії, Словаччини, Угорщини, Чехії, а також із Київської, Львівської, Тернопільської, Хмельницької та Закарпатської областей. До лісівників та деревообробників долучилися виробники дереворізальних станків й інструменту, автоматизованого обладнання для лісової промисловості, меблевики, будівельники, фінансисти, видавці.
    Відкриваючи зустріч, віце-президент ТПП України, голова Ради ТПП Карпатського регіону, президент Закарпатської ТПП Отто Ковчар наголосив: "За ці роки "Міжнародні контактні дні" стали значною подією галузі нашого краю та підтвердили свій міжнародний і професійний статус. Вони традиційно збирають представницьку аудиторію фахівців з різних куточків України та зарубіжжя, які прагнуть обговорювати не тільки професійні проблеми, а й знаходять практичні шляхи їх вирішення, пропонують нові ініціативи, проекти, укладають взаємовигідні контракти". Він подякував усім, хто приїхав на зустріч, за те, що вони, незважаючи на непросту соціально-економічну ситуацію в Україні, усвідомлюють ефективність участі у міжнародному палатівському заході задля розбудови довгострокової стратегії своїх бізнес-процесів.
    Учасників форуму вітав заступник голови Закарпатської облдержадміністрації Віктор Микулін. Важливим завданням, що стоїть перед керівництвом області, він назвав залучення інвестицій у розвиток лісової та деревообробної промисловості краю: "Деревообробна промисловість Закарпаття – одна з небагатьох в області, яка забезпечена місцевими ресурсами і здатна успішно працювати. Вона характеризується відносно високим рівнем інвестиційного потенціалу та низьким рівнем інноваційного, що зумовлює необхідність стимулювання інвестиційних потоків, зокрема іноземних, у розвиток та активізацію інновацій¬ної діяльності деревообробних підприємств; удосконалення технологій переробки деревини та ви¬робництва інноваційної конкурентоспроможної продукції, спрямування інноваційних розробок передусім на впровадження енерго- та ресурсозберігаю¬чих технологій а також технологій переробки відходів".
    Звертаючись до представників бізнесу, що приїхали на зустріч, консул: Генконсульства Чеської Республіки у Львові Валерія Фюлеова відзначила позитивну динаміку розвитку палатівського проекту "Міжнародні контактні дні" та запевнила, що з боку дипломатичного відомства Чеської Республіки здійснюється все необхідне, аби забезпечити максимальне використання можливостей двостороннього співробітництва між чеськими й українськими підприємцями.
    Впевненість, що нинішня зустріч дасть новий імпульс співпраці закарпатських й угорських підприємців, висловив консул Генконсульства Угорщини в Ужгороді Тріеб Гергель. Він нагадав, що в Ужгороді й Берегові успішно запрацювали представництва Національного торгового дому Угорщини, покликані не тільки активізувати зовнішньоекономічні зв'язки між Україною та Угорщиною, а й об'єднати малий і середній бізнес двох країн щоденною постійною діяльністю.
    Ключовою частиною в програмі заходу були індивідуальні переговори, в ході яких вітчизняні й зарубіжні учасники мали нагоду обговорити з наперед підібраними потенційними партнерами важливі моменти стосовно діяльності у лісопромисловості та інших споріднених галузях, ознайомитися з технічними й технологічними новинками, продемонструвати на виставкових стендах свою продукцію і послуги, запропонувати власні та зорієнтуватися в зустрічних пропозиціях щодо співпраці, узгодити взаємовигідні умови.
    На загальну думку організаторів та учасників, фахове обговорення та обмін думками щодо найважливіших галузевих проблем, сучасних тенденцій і перспектив, що відбулося в ході зустрічі, допоможе виробити комплекс спільних дій представників вітчизняного лісопромислового комплексу та зацікавлених зарубіжних структур з розвитку лісокористування і лісопереробки.




 
Наша адреса :

88015, м. Ужгород,
вул. Грушевського, 62
тел. (0312) 66-94-50, 66-94-55.
тел./факс (0312) 66-94-60, 66-94-74
E-mail:
   
Інвестиційні проекти  
Інтернет-виставка  
Як стати членом ТПП ?  
Контакти  
 
© ZTTP. All Rights Reserved.      Created by: CrafIT.com
Відвідувачів: сьогодні - 5 всього - 1778347