ЗАКАРПАТСЬКА
ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА
ПАЛАТА


Ваш УСПІХ - наш УСПІХ!
 
На головну   Зворотній зв`язок   Карта сайту  
 
        
 
 

«МІЖНАРОДНІ КОНТАКТНІ ДНІ - 2017».
План проведення Закарпатською торгово-
промисловою палатою бізнес-форумів в Ужгороді    16-17 ЛЮТОГО

    Сільськогосподарська техніка і запчастини. Садово-городній інвентар. Посівні матеріали. Добрива й отрутохімікати. Сільгосппродукція і продукти переробки. Обладнання і технології для харчової та переробної промисловості. Продукти харчування. Упаковка і пакувальна техніка.

    23-24 БЕРЕЗНЯ

    Лісозаготівля, деревообробка. Меблеве виробництво. Техніка, обладнання, технології. Меблі житлові, офісні, садові, спеціальні. Меблеві заготовки, фурнітура. Столярні вироби.

    20-21 КВІТНЯ

    Легка промисловість; швейна, хутряна, шкіряно-взуттєва галузі; текстильне і трикотажне виробництво; сучасні виробничі технології, обладнання і матеріали; тканини, трикотаж, одяг та взуття; вироби зі шкіри й хутра; галантерейні товари; індустрія краси.

    25-26 ТРАВНЯ

    Машинобудування і металообробка. Вироби з металу, металеві конструкції. Сучасні технології в металообробній галузі. Обладнання й інструменти. Реалізація металовиробів. Заготівля металобрухту.

    21-22 ВЕРЕСНЯ

    Туризм внутрішній, міжнародний, сільський, спеціалізований. Екстремальні види відпочинку, гірськолижні центри. Туристсько-спортивне спорядження і обладнання, супутні товари. Туристичні й оздоровчі заклади. Банківські, страхові, транспортні послуги.

    16-17 ЛИСТОПАДА

    Будівництво - проекти і технології. Будівельна техніка і матеріали. Обладнання сантехнічне, опалювальне, вентиляційне, освітлювальне. Предмети інтер'єру житлових та офісних приміщень. Будівельна хімія. Столярні вироби.

    Бажаючим взяти участь у «Міжнародних контактних днях» необхідно надіслати факсом (0312) 66-94-74 інформацію про підприємство (назва, координати, вид діяльності, комерційні пропозиції) для занесення в офіційний каталог.
    Задля досягнення максимального презентаційного ефекту, додатково пропонується розміщення ілюстрованої реклами підприємства на сторінках каталогу, а також облаштування індивідуальної виставкової експозиції.

    За інформацією про умови участі у бізнес-зустрічах звертайтеся у Закарпатську торгово-промислову палату.
    Контактні телефони: (0312) 66-94-62.
    E-mail: exib@tpp.uzhgorod.ua
 
Наша адреса :

88015, м. Ужгород,
вул. Грушевського, 62
тел. (0312) 66-94-50, 66-94-55.
тел./факс (0312) 66-94-60, 66-94-74
E-mail:
   
Інвестиційні проекти  
Інтернет-виставка  
Як стати членом ТПП ?  
Контакти  
 
© ZTTP. All Rights Reserved.      Created by: CrafIT.com
Відвідувачів: сьогодні - 418 всього - 1550859