ЗАКАРПАТСЬКА
ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА
ПАЛАТА


Ваш УСПІХ - наш УСПІХ!
 
На головну   Зворотній зв`язок   Карта сайту  
 
        

Люксембурзько-Українська Торгова Палата запрошує вас взяти участь у Другому Люксембурзько-Українському Бізнес-Форумі «Швидке Відновлення України», який відбудеться 21 травня 2024 року в Торговій палаті Люксембургу.

В час, коли в Україні триває війна, в українському суспільстві та економічній структурі відбуваються значні зміни, зумовлені реакцією на війну, процесом вступу до Європейського союзу, а також необхідністю залучення міжнародних інвестицій. Форум є платформою для обговорення співпраці між бізнесом та установами, що працюють в Україні.

Вивчення можливостей для партнерства між люксембурзьким та українським бізнесом, а також використання фінансового центру Люксембургу створюють передумови для визначення необхідних інвесторам інструментів щодо розміщення приватного капіталу, призначеного для реконструкції та відновлення України.

Програма майбутнього Форуму, включає вичерпний перелік актуальних тем та питань, що будуть обговорюватися експертами з різних державних установ, бізнесу та секторів економіки.

Maryna Garashchenko
Project Manager of LUCC
Phone +352 661 333 860
+38(096)3338607 (WhatsApp)
Web www.lucc.lu
Email m.garashchenko@lucc.lu
R.C.S. Luxembourg: F11520
Доброго дня, звертаємося до вас із Посольства Туреччини у місті Києві та хочемо повідомити про наступне.
Cьогодні стартапи привертають велику увагу на міжнародному рівні та залучають значні обсяги іноземних інвестицій. Із метою збільшення таких інвестицій до Туреччини Міністерство торгівлі Турецької Республіки оголошує про проведення міжнародного заходу у місті Стамбул під назвою «Entrepreneurship and Angel Investor Meeting» (Зустріч підприємництва та бізнес-ангелів).
Захід має на меті розширити ангельське інвестування (Angel Investing) у Туреччині, а також об’єднати високопосадовців із багатьох країн, міжнародних бізнес-ангелів, турецьких стартап-центрів, підприємців, високопоставлених представників відповідних державних установ і неурядових організацій, науковців та представників ЗМІ.
Під час заходу також будуть проведені панельні обговорення щодо співпраці в таких сферах, як програмне забезпечення, цифрова трансформація, оборонна промисловість, технічні підприємства, фінансування торгівлі.

Дата проведення заходу: 23 травня 2024 року (м. Стамбул, Istanbul Congress Centre)

Контактна особа:
Ms. Müberra KOCATÜRK
Assistant Trade Expert
Ministry of Trade of Türkiye
E-mail: m.kocaturk@ticaret.gov.tr
В рамках візиту в Україну Голови Узбецької частини Українсько-узбецької Ділової ради Зафара Хашимова ТПП України організовує Спільне засідання Українсько-узбецької Ділової ради. Захід відбудеться 15 квітня 2024 року о 11:00 в приміщенні Торгово-промислової палати України (4-ий поверх, 401 кабінет) за участі ділових кіл України, дипломатичних установ та керівництва ТПП України, а саме Геннадія Чижикова, президента ТПП України, Алішера Курманова, Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Узбекистан в Україні, Миколи Дорошенка, Надзвичайного і Повноважного Посла України в Республіці Узбекистан. Під час заходу будуть обговорюватися питання перспективи розвитку ділових зв'язків, інвестиційні можливості, шляхи подолання торговельних бар'єрів Узбекистану та України.
За додатковою інформацією просимо звертатися до Дирекції міжнародного співробітництва ТПП України: (Валерія Забашта   +380503664997, Сергій Мосієвич +380965441051)
Повідомляємо про те, що за отриманою інформацією від Посольства України в Королівстві Марокко, у період з 29 по 31 травня 2024 року в м. Марракеш (Королівство Марокко) планується проведення другої міжнародної виставки цифрових технологій Gitex Africa 2024 та представленості на ній України.
Заплановано, що виставка цифрових технологій Gitex Africa 2024 надасть можливість ознайомитися з останніми інноваційними рішеннями та досягненнями у сфері ІТ для країн Африки, які прагнуть запозичити передовий досвід застосування цифрових технологій для вирішення численних економічних і соціальних проблем. Задекларована участь представників іноземних урядів, тек-корпорацій та інноваційних стартапів, а також близько 75 тис. відвідувачів, що підтверджує пріоритетність сфери цифровізації послуг для країн континенту, інвесторів та фахівців цифрової екосфери. Представленість України у роботі виставки дозволить оновити контакти між українськими та марокканськими IT-експертами, підвищити рівень уваги Марокко до українських розробок у цифровій сфері, сприяти пожвавленню двостороннього обміну сучасними технологіями.
Контакти організаторів та загальна інформація доступні на веб-ресурсі виставки https://www.gitexafrica.com/.
Закарпатська торгово-промислова палата повідомляє про проведення 13-ї Міжнародної інвестиційної конференції
«Сараєво бізнес-форум 2024», яка відбудеться у
період з 21 по 23 травня 2024 року у м. Сараєво (Боснія і Герцеговина).
Збір інвестиційних проєктів в ключових сферах економіки
Міністерство Економіки України за підтримки Київської Школи Економіки здійснює скринінг наявних інвестиційних проєктів в державному та приватному секторах з метою виявлення найбільш пропрацьованих та перспективних проєктів для можливого їх представлення на Конференції з питань відновлення України (URC 2024) в м. Берлін широкому колу міжнародних партнерів: потенційним інвесторам, міжнародним фінансовим організаціям, комерційним банкам та міжнародним компаніям.

Пропозиції   щодо   інвестиційних   проєктів   просимо надати до 03.04.2024 року шляхом заповнення цієї форми.

В разі виникнення питань щодо заповнення форми просимо звертатися на e-mail recovery.ukraine.meu@gmail.com

Посилання https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfS9WnHFnn4WwTgSEF1Bor4lpVf6yc-VuZuY81rMvpKIBFW3A/viewform
Закарпатська торгово-промислова палата запрошує Вас взяти участь у «МІЖНАРОДНИХ КОНТАКТНИХ ДНЯХ», які проходитимуть 22 березня 2024 року в м. Ужгороді в онлайн форматі.
ТЕМАТИКА: лісозаготівля, деревообробка, деревообробне обладнання та технології, виготовлення виробів з деревини, меблева фурнітура.
На попередніх зустрічах підприємцями досягнуто домовленості про співпрацю, укладені контракти по реалізації та придбанню продукції, по налагодженню сумісного виробництва.
Під час проведення заходу буде представлена можливість встановлення ділових контактів з українськими та іноземними підприємствами – виробниками продукції.
УМОВИ УЧАСТІ:
Бажаючим прийняти участь в «Міжнародних контактних днях» необхідно вислати на нашу електронну адресу exib@tpp.uzhgorod.ua попередню інформацію про фірму (назва фірми, адреса, телефон, факс, електронна адреса, веб-сторінка, напрямок діяльності, зацікавленість у співпраці).

ВАРТІСТЬ УЧАСТІ : 540 грн. (з врахуванням ПДВ)

ПРОГРАМА:
22 березня 09.00-10.00 Реєстрація учасників зустрічі
10.00-10.15 Офіційне відкриття зустрічі
10.15-14.30 Проведення переговорів між учасниками зустрічі

Контактні телефони: (0312) 66-94-62, 66-94-50.
E-mail:     exib@tpp.uzhgorod.ua
Торгово-промислова палата України запрошує представників українського бізнесу до участі в Українсько-іспанському бізнес-форумі.

Дата: 10.04.2024
Час: 10:00 - 14:00
Формат: офлайн (м. Київ)
Організаторами форуму виступають Торгово-промислова палата України та Торгово-промислова палата Іспанії.
Програма заходу   передбачає пленарну частину, під час якої розглядатимуться перспективи та пріоритетні напрями українсько-іспанського економічного співробітництва та   інші актуальні питання. Заплановано двосторонні зустрічі представників українських та іспанських компаній у форматі В2В.
Звертаємо увагу, що до складу іспанської делегації входитимуть представники таких сфер:

●енергетика;
●інфраструктура;
●охорона здоров’я;
●розмінування (уточнюється);
●діджиталізація (уточнюється).

Звертаємо вашу увагу, що списки іспанських учасників будуть пізніше надіслані усім зареєстрованим учасникам.

Реєстрація проходить до 8 квітня 2024 р. включно за посиланням - https://forms.gle/X56f4i4kL2GTALJN8.
У разі, якщо від одного підприємства буде декілька учасників, прохання заповнювати анкети на кожного учасника окремо.
За додатковою інформацією прохання звертатися до представників ТПП України:

● Дар’я Данік, +380974004100, ddv-ier@ucci.org.ua.
● Карина Вольф, +380671122041, kos-ier@ucci.org.ua.
Шановні колеги, добрий день!
Торгово-промислова палата України у партнерстві з   Американо-українською діловою радою (USUBC) запрошує представників українського бізнесу на зустріч з керівництвом USAID Ukraine.
Дата: 5 березня 2024 року
Час: 16:00 - 19:30
Формат: офлайн
Мова заходу: англійська та українська (з синхронним перекладом).
Метою заходу є:
*презентація проєктів для підтримки українського бізнесу;
*ознайомлення компаній з можливостями та перспективами співпраці з USAID Ukraine;
*вивчення існуючих та майбутніх програм з підтримки бізнесу.

Особлива увага буде приділена питанням відновлення інфраструктури України, а саме комунальній та транспортній інфраструктурі.

Програма заходу: https://docs.google.com/document/d/1r6SfAlYZDAT459HJrP2IEarrizGygHH8W2T-gchuKoI/edit?usp=sharing

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/meVVeNo6YD8qztHfA

Для отримання додаткової інформації звертайтесь до Дирекції міжнародного співробітництва Торгово-промислової палати України:

Дар’я Данік (+380974004100; ddv-ier@ucci.or.ua).
Карина Вольф (+380671122041; kos-ier@ucci.org.ua).

Запрошуємо представників українського бізнесу долучитись до презентації та дискусії в рамках заходу.
Посольство Республiки Iрак в Українi засвідчує свою високу повагу Торгово-промисловiй палатi України та має честь цим iнформувати про оголошення Нацiональної Iнвестицiйної Koмiciї Республiки Iрак (National Investment Commission of the RepuЬlic of Iraq) щодо двох iнвестицiйних пропозицiй iз проектування, реалiзацiї, експлуатацiї, обслуговування та передачi власностi (DBOMFT) проектiв «Metro Baghdad» i «Metro Najaf - Karbala (Phase 1 )» згiдно з вiдповiдними критерiями, зазначеними в iнвестицiйному портфелi.
Щодо агропромислової виставки SIAM 2024
Повідомляємо про те, що, за отриманою інформацією від Посольства України в Королівстві Марокко, у період з 22 по 28 квітня 2024 року в м. Мекнес (Марокко) відбудеться міжнародна сільськогосподарська виставка SIAM 2024.
Щодо обмежень на ввезення в Україну вантажiв
    Торгово-промислова палата України засвiдчує Вам свою повагу та звертається з наступним.
      Мiнiстерство економiки України у партнерствi з Мiжнародною органiзацiєю з мiграцiї проводить онлайн-опитування роботодавцiв щодо ринку працi в Українi та становища пiдприємств з метою визначення поточних та перспективних потреб пiдприємств у працiвниках, затребуваних професiях та навичках для проведення аналiзу впливу вiйськової arpeciї рф в Українi на ринок працi.
З цiею метою Мiнекономiки звернулося до ТПП України з пропозицiєю долучитися до роботи, зокрема, iнiцiювати членам системи ТПП України пройти вiдповiдне опитування за посиланням: https://forms.gle/4w9eYEtMTPRQZdD88


Вебінар Перспективи грантової підтримки для українського бізнесу - 2024
Дата: 9 січня 2024 року
Час: 14:00
Організатори: Соціальний Консалтинг Параграф та Кроу Михайленко
Вебінар охоплюватиме такі теми:
1. Огляд можливостей для грантового фінансування українських компаній у 2024 році.
2. Поради для успішного отримання грантів: від підготовки заявки до звітування.
3. Стратегії та інструменти для підвищення шансів на успіх заявок.
Для кого :
- Власники малого та середнього бізнесу.
- Фінансові директори та менеджери.
- Стартапи та підприємці, зацікавлені в розширенні бізнесу.
- Некомерційні організації, які шукають додаткове фінансування.

Реєстрація за посиланням онлайн.
https://taxpracticeomp.clickmeeting.com/pr-oriteti-grantovogo-f-nansuvannya-na-2024-r-k/register

Підвищіть свої шанси на успіх у 2024 році разом з нами

З повагою,
команда Crowe Mikhailenko

+38 063 466 8242
Marketing_crowe_legal@crowe.com.ua
Міжнародна організація праці (МОП) розпочала в Україні новий проєкт «Забезпечення участі жінок у ринку праці через розширення послуг із дошкільної освіти й догляду за дітьми».
Серед іншого, проєкт сприятиме розробленню та пілотуванню гнучких та доступних моделей закладів із дошкільної освіти й догляду за дітьми; ухваленню змін до законодавства та формалізації діяльності індивідуальних нянь відповідно до міжнародних та європейських трудових норм; залучення жінок до ринку праці у середньостроковій перспективі та у період післявоєнного відновлення; зміцнення економічної спроможності жінок, особливо матерів малих дітей.
Діловий візит до Японії у рамках Конференції з відбудови України у м. Токіо
Комітет з питань економічного розвитку запрошує членів Торгово-промислової палати України та суб’єктів господарювання, які співпрацюють з організацією взяти участь у опитуванні: "Постзаконодавчий контроль у сфері дотримання вимог наявності місцевої складової (локалізації) в публічних закупівлях" та до ЗО грудня 2023 року заповнити відповідну Google форму за посиланням:
ОПИТУВАННЯ постачальників товарів, учасників за процедурами закупівель
https://forms.gle/6iLs4ztFSXniH9KY6
Після оброблення наданої інформації про ефективність реалізації Закону, Комітет планує провести слухання на зазначену тему, у яких зможуть взяти участь учасники опитування.
Детальніше про опитування на сайті Комітету: https://komprompol.rada.gov.ua/news/main_news/75076.html
Український союз промисловців і підприємців (УСПП) висловлює Вам свою повагу та інформує про те, що 27 жовтня 2023 року (п’ятниця) за участі представників Верховної Ради України, центральних органів виконавчої влади, наукових установ, структурованих об’єднань та організацій промисловців, підприємців, роботодавців, галузевих асоціацій виробників будматеріалів, профспілок планується проведення засідання Антикризового штабу стійкості економіки в умовах воєнного стану (далі - АШ), Правління УСПП щодо нагальних потреб забезпечення виробничої потужності промисловості будівельних матеріалів в контексті Плану відновлення України від наслідків війни (Указ Президента України №266/2022).
Засідання проводиться з метою здійснення оцінки виконання попередніх Рішень АШ, зокрема з питань збереження та розвитку потенціалу промисловості будівельних матеріалів в Україні (22 серпня 2023 р.), напрацьованих пропозицій в рамках профільної робочої групи, а також з урахуванням високої актуальності системних нерозв’язаних проблем галузі.
Зокрема, в рамках засідання пропонуються до обговорення питання забезпечення належної якості будівельних матеріалів та виробів, ціноутворення на будівельні матеріали та вироби, використання відходів руйнації при виробництві будматеріалів, отримання ліцензій на видобуток корисних копалин, кадрового забезпечення підприємств галузі тощо.
Засідання в відбудеться в online-форматі (Zoom)
Початок - об 11.00, орієнтована тривалість - до 2,5 годин.
Посилання для приєднання до засідання (ідентифікатор та пароль) буде надіслано на e-mail, вказаний під час попередньої реєстрації, яка здійснюється за посиланням:https://forms.gle/SU9L4Ywj5tmi92zW8
Контакти для отримання довідкової інформації:
e-mail: uspp@uspp.org.ua моб. +38 050 353-33-88
АТ «Оператор ринку» - це державна компанiя, яка працює в сегментi В2В й надае можливiсть українському бiзнесу продати та купити електричну енергiю на ринкових умовах споту. З першого дня роботи демонструє європейськi стандарти роботи, що пiдтверджено сертифiкатами про вiдповiднiсть процесiв у товариствi мiжнародним стандартам якостi ISO. Головна перевага - прозора робота 24/7, оперативнi щоденнi розрахунки мiж тими, хто продав, i тими, хто купив електроенергiю, ринкове цiноутворення, якiсна комунiкацiя та розгорнута аналiтика про роботу ринку «на добу наперед» i внутрiшньодобового ринку.
Новим IT-напрацюванням АТ «Оператор ринку» е RETAIL ENERGY PLATFORМ (REP) - платформа для роздрiбної торгiвлi енергоресурсами. REP - це майданчик, де постачальник пропонує свої умови та цiну постачання електроенергi:i, а споживач може знайти для себе вигiдну пропозицiю або запропонувати свої умови спiвпрацi. Також володiють експертизою щодо функцiонування ринку електричної енергiї України, якою готовi подiлитися з українським бiзнесом.
Захiд вiдбудеться 27 жовтня 2023 року об 11.00.
У разi зацiкавленостi, запрошуемо Вас та представникiв бiзнесу регiону-членiв Палати взяти участь у зазначеному вебiнарi.
Долучитися до заходу можна за посиланням, яке отримаете на e-mail адресу, заповнивши реестрацiйну форму https://www.oree.com.ua/index.php.
Проведення міжнародного Саміту м. Стамбул, Туреччина.
Назва саміту: BATTERY TECHNOLOGIES SUMMIT 2023
Тема саміту: технологічні розробки, виробництво та перспективи акумуляторної екосистеми
Дата та місце проведення саміту: 22 - 23 листопада 2023 року, м. Стамбул, Конгрес-центр Bilişim Vadisi, Gebze
Офіційний сайт організаторів: https://www.battery-technologies-summit.com/en
Запрошуємо всіх бажаючих відвідати вищезазначений саміт на загальних засадах.

З повагою,
Офіс Торгового Аташе
Генерального Консульства Туреччини в Одесі
Торгово-промислова палата України спільно з Франко-українською торгово-промисловою палатою (CCIUF) та Посольством Французької Республіки в Україні запрошують представників українського бізнесу приєднатися до круглого столу з французькими компаніями.
Дата: 30 жовтня 2023 року
Час: 16:00-18:00
Формат: офлайн
Франко-українська торгово-промислова палата є об'єднанням понад 140 французьких та українських компаній, які спільно працюють над розвитком торговельних відносин між Україною та Францією. Її місія полягає в сприянні обміну товарами та послугами, підтримці інвестиційних проєктів та зміцненні бізнес-співпраці між французькими та українськими компаніями.
Компанії-члени французької делегації:
• Stolz/Groupe Desmet (Зберігання та переробка олійних і зернових культур)
• Bollore Logistics (логістика)
• Memorist Heritage/Group Mobilitas (диджиталізація культурної спадщини)
• ODDo-BHF (інвестиційний фонд, банк)
• BED Ingenierie (дизайн та інжиніринг)
• Tech Trend (інжиніринг та архітектура)
• Naxco (логістика)
• Saint Gobain (вироблення будівельних матеріалів)
• Ukrsibbank / BNP Paribas (банк)
• Credit Agricole (банк).
У рамках круглого столу можливі В2В-переговори між українськими та французькими компаніями відповідно до профілів та ділових інтересів учасників з обох сторін.
Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/g1hLbLDjSrjdXsXy7
Зустріч відбудеться в приміщенні ТПП України, попередня реєстрація обов’язкова.
Для отримання додаткової інформації звертайтесь до Дирекції міжнародного співробітництва Торгово-промислової палати України:   Валерія Забашта (+38 050 366 49 97; zva-zed@ucci.org.ua); Дар’я Данік (+38 097 400 41 00; ddv-ier@ucci.or.ua).

  1     2     3     4     5    ...    278    Вперед 


 
Наша адреса :

88015, м. Ужгород,
вул. Грушевського, 62
тел. (0312) 66-94-50, 66-94-55.
тел./факс (0312) 66-94-60, 66-94-74
E-mail:
   
Інвестиційні проекти  
Інтернет-виставка  
Як стати членом ТПП ?  
Контакти  
 
© ZTTP. All Rights Reserved.      Created by: CrafIT.com
Відвідувачів: сьогодні - 229 всього - 1783242