ZAKARPATSKA
OBCHODNA A PRIEMYSELNA
KOMORA


Vaš úspech - naš úspech!
 
На головну   Обратная связь   Карта сайту  
 
        
  Українсько-Польська секція Закарпатської ТПП
    З метою сприяння розвитку торговельно-економічних зв'язків між Україною та Польщею, поглиблення двосторонніх контактів в рамках "Угоди про транскордонне співробітництво", підписаної 21 червня ц.р. в м. Жешуві (Польща) головою Закарпатської облдержадміністрації і воєводою Підкарпатського воєводства, була створена та розпочала свою роботу українсько-польська секція Закарпатської торгово-промислової палати.

    На установчих зборах, які відбулися 26 липня у м.Мукачево було затверджено Положення про українсько-польську секцію Закарпатської ТПП, обрано правління секції та її президента, яким став директор ТзОВ "Едельвейс-Лего", академік Української технологічної академії Петро Басараб.

    Завданням українсько-польської секції є розвиток двосторонніх економічних відносин, розширення взаємовигідних контактів між українськими і польськими суб'єктами господарської діяльності, координація діяльності українських підприємницьких структур в регіонах Польщі , узгодження їх дій та інтересів, вивчення конкурентоспроможності польського ринку, досягнення сприятливих для української сторони умов експорту капіталу, товарів і послуг, вивчення можливостей кооперації підприємств.

    Членом українсько-польської секції може стати будь-яка юридична чи фізична особа, зареєстрована як суб'єкт підприємницької діяльності і прагне встановити чи розширити економічні та торгівельні зв'язки з партнерами з Польщі.
 
Naša adresa: :

88015, Užhorod,
ul.Hruševského, 62
tel. (0312) 66-94-50, 66-94-55.
tel./fax (0312) 66-94-99, 66-94-98.
E-mail:
   
Investičny projekty  
Internetová výstava  
Ako sa stať členom Komory?  
Kontakty  
 
© ZTTP. All Rights Reserved.      Created by: CrafIT.com
Посетителей: сегодня - 365 всего - 1019418