ЗАКАРПАТСЬКА
ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА
ПАЛАТА


Ваш УСПІХ - наш УСПІХ!
 
На головну   Зворотній зв`язок   Карта сайту  
 
        
 
 
    На початку 1996 року представники підприємницьких структур нашого краю, інших областей України разом із зарубіжними підприємцями вперше взяли участь у тематичній бізнес-зустрічі "Міжнародні контактні дні", що проходила в Ужгороді. Проект, ініційований та втілений Закарпатською торгово-промисловою палатою, покликаний був сприяти налагодженню довготривалих та взаємовигідних зв'язків між суб'єктами господарської діяльності нашої країни та зарубіжних держав. Наразі годі й сумніватися в ефективності цього та подібних йому ділових заходів: їх проведення внесло вагомий вклад у розвиток торговельно-економічних взаємовідносин Закарпаття та інших областей України із зарубіжним діловим світом.
    Володіючи інформацією про стан вітчизняного й зарубіжних ринків, зорієнтована на пошук потенційних партнерів та інвесторів для вітчизняних підприємців Закарпатська ТПП понад два десятиліття поспіль успішно задіює важливі механізми сприяння виходу компаній на іноземні галузеві ринки та налагодженню безпосередніх зв’язків між учасниками зовнішньоекономічних відносин. У цілому, за 20 років на "Міжнародних контактних днях" в Ужгороді побували представники бізнесових структур та їх об'єднань з усіх регіонів України та з багатьох держав близького й далекого зарубіжжя. Їх висока результативність щоразу підтверджувалася конкретними практичними діями – укладенням контрактів на поставку продукції, сировини і матеріалів, підписанням угод про співробітництво, в т.ч. про спільну діяльність, залученням інвестиційних коштів у виробництво, створенням робочих місць на нових та реорганізованих підприємствах.
    Не втрачають важливості "Міжнародні контактні дні" й нині, коли поглиблення негативних тенденцій у вітчизняній економіці позначається на роботі практично всіх її провідних секторів. Шляхом розширення міжнародного співробітництва та обміну прогресивним досвідом господарювання і техніко-технологічного оновлення виробництва, переконані організатори цих ділових заходів, можна вирішити певну частину проблем.
    Такої думки дотримувалися й учасники цьогорічної бізнес-зустрічі на тему сільського господарства, якою Закарпатська ТПП 19 лютого розпочала цикл міжнародних ділових заходів в Ужгороді. Традиційно формат бізнесового зібрання був орієнтований на потреби аграріїв, хоча тематичне спрямування вже давно вийшло за чисто сільськогосподарські рамки. До аграріїв долучилися представники переробної, харчової, машинобудівної, деревообробної, будівельної, хімічної та інших споріднених галузей, що так чи інакше мають відношення до функціонування сільгоспвиробництва.
    Переважали на бізнесовому форумі вітчизняні учасники. Позаяк агропромисловий комплекс – не тільки локомотив економіки України, який стабільно забезпечує 15–20% ВВП щорічно, незважаючи на кризові явища останніх років, і генерує валютний виторг від експорту продукції сільгоспвиробництва, що в умовах значного боргового навантаження на національну економіку є джерелом покриття поточних зобов’язань, а й забезпечує населення України якісною продукцією власного виробництва.
    З українськими аграріями приїхали поспілкуватися представники підприємств-виробників, торгових і посередницьких організацій, бізнесових об'єднань із Австрії, Словаччини, Угорщини, Чехії.
    Відкриваючи бізнес-зустріч, віце-президент ТПП України, голова Ради ТПП Карпатського регіону, президент Закарпатської ТПП, Почесний консул Чеської Республіки в Ужгороді Отто Ковчар подякував учасникам за те, що вони, незважаючи на cкладну соціально-економічну й політичну ситуацію в Україні, усвідомлюють ефективність участі у міжнародному палатівському заході задля розбудови довгострокової стратегії своїх бізнес-процесів.
    Урочисте відкриття проходило за участю почесних гостей – консулів: Генконсульства Чеської Республіки у Львові Валерії Фюлеової та Генконсульства Угорщини в Ужгороді Тріеба Гергеля, керівника Торгового офісу Посольства Австрії у Львові Надії Богатиренко, директора Угорсько-української торгової палати Дьордя Кота, заступника директора департаменту АПК Закарпатської ОДА Віктора Терелі.
    З презентацією Національного торгового дому Угорщини виступив директор його Ужгородського представництва Арпад Баті. Створений для ефективного використання експортного потенціалу малих і середніх підприємств, Торговий дім забезпечує представникам малого та середнього бізнесу можливість використовувати свої сильні сторони для просування товарів і послуг на зовнішні ринки, зокрема ринок ЄС. Його мережа поширюється на країни колишнього соціалістичного табору, Західних Балкан, Середнього Сходу, Південно-Східної та Північної Азії, Латинської Америки, Північної та Південної Африки, Центральної Європи. Започаткувавши торік восени діяльність на теренах нашого краю, Торговий дім прагне не просто активізувати зовнішньоекономічні зв'язки між Україною та Угорщиною, а й об'єднати малий і середній бізнес двох країн щоденною постійною діяльністю.
    Після традиційного представлення учасників форуму відбулися індивідуальні переговори з конкретних перспективних напрямів спільної, в тому числі – інноваційно-інвестиційної діяльності суб’єктів господарювання, що становили взаємний інтерес для сторін. Представники фермерських господарств, переробних підприємств, споживчих товариств знаходили спільні теми для обговорення з виробниками сільгосптехніки, переробного обладнання, пакувальної продукції, вагових та касових систем і пристроїв для сільськогосподарського й промислового використання. Окремо було представлено проекти енергозбереження, банківських послуг тощо. Аграрії зокрема демонстрували ефективні засоби захисту рослин, цікавий насіннєвий матеріал, новітні технології вирощування екологічно чистих сільгоспкультур. Ішлося й про переробку овочів і фруктів, продуктів тваринництва, будівництво готового "під ключ" дешевого та якісного житла.
    Організатори "Міжнародних контактних днів" подбали й про те, аби вітчизняні та іноземні учасники, задля досягнення максимального презентаційного ефекту, мали змогу розмістити ілюстровану рекламу підприємства, товарів і послуг на сторінках офіційного каталогу   бізнес-зустрічі, а також облаштувати індивідуальну виставкову експозицію. А ще, за попередньою домовленістю, учасники мали змогу ознайомитися з виробничим потенціалом споріднених за напрямом діяльності підприємств нашого краю.




 
Наша адреса :

88015, м. Ужгород,
вул. Грушевського, 62
тел. (0312) 66-94-50, 66-94-55.
тел./факс (0312) 66-94-60, 66-94-74
E-mail:
   
Інвестиційні проекти  
Інтернет-виставка  
Як стати членом ТПП ?  
Контакти  
 
© ZTTP. All Rights Reserved.      Created by: CrafIT.com
Відвідувачів: сьогодні - 1201 всього - 1768436